Camping KNAUS Bleckede/Elbtalaue
Bleckede, Nedersaksen, Duitsland
- Verwarmd buitenzwembad bij de camping
- Op korte afstand van rivier de Elbe
- Leuke fiets en wandelmogelijkheden in de omgeving
- Gemoedelijke familiecamping in een groene streek
- Voetbal en beachvolleybal op de camping
Geschikt voor kinderen:
0 - 7 jaar
Zeer geschikt voor kinderen
jonger dan 7 jaar
8 - 14 jaar
Geschikt voor kinderen
tussen 8 en 14 jaar
14+ jaar
Minder geschikt voor
oudere kinderen
Plattegrond
- Verwarmd buitenzwembad bij de camping
- Op korte afstand van rivier de Elbe
- Leuke fiets en wandelmogelijkheden in de omgeving
- Gemoedelijke familiecamping in een groene streek
- Voetbal en beachvolleybal op de camping
Plattegrond
Geschikt voor kinderen:
0 - 7 jaar
Zeer geschikt voor kinderen
jonger dan 7 jaar
8 - 14 jaar
Geschikt voor kinderen
tussen 8 en 14 jaar
14+ jaar
Minder geschikt voor
oudere kinderen
Familiecamping in een groene omgeving
Op korte afstand van rivier de Elbe ligt camping Knaus Bleckede, een gemoedelijke en natuurrijke familiecamping. Knaus Bleckede is gelegen in het natuurreservaat ‘Niedersächsische Elbtalaue’, waar u heerlijk kunt genieten van een ontspannende vakantie! De camping en haar directe omgeving zijn ideaal voor natuurliefhebbers en sportievelingen. Kom tot rust voor de tent of verken de prachtige omgeving al wandelend of fietsend.
Recreatie en activiteiten
Naast camping Bleckede ligt het grote verwarmde buitenzwembad ‘Alt Garge’, waar gasten van de camping gebruik van mogen maken. Het zwembad beschikt over springplanken, een glijbaan en een grote zonneweide. Verder beschikt de camping over een voetbalveld, tafeltennistafels, een outdoor schaakspel en een kinderspeelplaats. Tijdens het hoogseizoen is er kinderanimatie met enkele leuke activiteiten voor de jongste campinggasten. Trekt u liever de natuur in? In de omgeving is er voldoende ruimte om lekker te gaan wandelen, fietsen of vissen (visvergunning benodigd).
Geniet en ontspan
Knaus Bleckede biedt voldoende ruimte om lekker te ontspannen. Voor de tent, aan het water, in de natuur of in de sauna (tegen betaling) op de camping. Op bestelling is er vers brood beschikbaar voor het ontbijt in de ochtend. In de campingwinkel zijn enkele basisbenodigdheden verkrijgbaar en de snackbar op de camping biedt gemakkelijke maaltijden, snacks en drankjes. In het nabijgelegen Bleckede zijn diverse eetgelegenheden, winkels en supermarkten te vinden.
Kom heerlijk tot rust en geniet van het prachtige Duitse landschap!
Bungalowtent Green




















Bungalowtent Green
- Kant-en-klaar kamperen
- Comfortabele en ruime bungalowtent
- Keuken met alle kookbenodigdheden
Safaritent Kalahari










Safaritent Kalahari
- Luxe kamperen in ruime safaritent
- Ingerichte keuken met stromend water
- Overdekte veranda met terrasset
De Safaritent Kalahari (30 m²) is een ruime tent voor maximaal 5 personen, die de ideale combinatie van natuur en comfort biedt voor een onvergetelijke kampeerervaring.
De safaritent beschikt over twee comfortabele slaapcabines: één met een tweepersoonsbed en de andere met een tweepersoonsbed en een stapelbed. Kussens en dekens zijn aanwezig. Het woongedeelte heeft een gezellige eet- en zithoek met een tafel en stoelen. De keuken is volledig uitgerust met servies, bestek, kookgerei, een kookplaat, koelkast, koffiezetapparaat, waterkoker, magnetron en stromend water.
Tenslotte beschikt de Safaritent Kalahari over een ruime, overdekte veranda. Hier kunt u 's avonds samen genieten van de buitenlucht op de tuinset, na een dag vol avontuur.
Inclusief:
- Eindschoonmaak
Optioneel:
- Bedlinnen: € 20,- per persoon
Exclusief:
- Borg: € 100,- ter plaatse te betalen
- Toeristenbelasting: ter plaatse te betalen
Deze accommodatie valt niet onder het beheer van Rent-a-Tent, maar dat van een internationale organisatie. Ter plaatse wordt u ontvangen door een medewerker die Duits of Engels spreekt.
Algemeen
Faciliteiten
- Animatieprogramma
- Fietsroutes bij de camping
- Recreatieruimte
- Sauna
- Televisie
- Babyroom
- Kindersanitair
- Mindervaliden toilet
- Verwarmd sanitair
- Barbecue op elektra toegestaan
- Barbecue op gas toegestaan
- Gemeenschappelijke barbecueplaats
- Huisdier toegestaan
- Wifi
- WiFi 80-100% dekking
- Beachvolleybal
- Jeu de boulesbaan
- Speeltuin
- Tafeltennistafel
- Bijzettentje NIET toegestaan
- Inrijverbod tijdens middagpauze
- Buitenzwembad
- Meebrengen eigen boot toegestaan
- Peuterbad
- Visgelegenheid
- Waterglijbaan
- Droogtrommel(s)
- Wasmachine(s)
- Gelegen aan rivier/beek
- Gelegen in bos
- Levensmiddelen-beperkt verkrijgbaar
- Snackbar
- Verse broodjes verkrijgbaar op de camping
Wat is er te doen in de omgeving van camping Knaus Blecklede?
- Wandel door de prachtige omgeving
- Bezoek mooie dorpen of grote steden
- Verken de omgeving per 'Bleckede Kleinbahn'
- Neem een boottocht over de Elbe
- Fiets over de populaire Elberoute langs rivier de Elbe
Vanaf de camping kan elke natuurliefhebber zijn of haar hart ophalen. De rivier de Elbe en de bijbehorende populaire Elbe fietsroute liggen op steenworp afstand van de camping en zijn zeker een bezoekje waard. Fiets langs of maak een boottocht over de Elbe. Ook is het mogelijk om via het toeristische 'Bleckede Kleinbahn'-treintje de omgeving te verkennen. Golfliefhebbers kunnen in de omgeving ook genieten van een lekker potje golf en ook zijn er mogelijkheden om paard te kunnen rijden op slechts enkele kilometers vanaf de camping. Voor een dagtrip kunnen verschillende leuke Duitse steden worden bezocht, maar zeker Hamburg of de Lüneburger Heide mogen niet overgeslagen worden!